Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Tarihi

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 senesinde kurulmuş bir kuruluştur. Organizasyon, pediatri uzmanlarının global çapta çocuk katkısızlığı ve emrazı konularında ortaklaşa iş yapmasını fakatçlamaktadır. IPA, çocuk katkısızlığının gelişmesine ve çocukların katkısızlıklı bir ömür sürdüklerini teşvik geçirmek yürekin çalışır. Organizasyon, çocuk katkısızlığı konularında mütehassıslık, ilmî taharri ve terbiye alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının küresel çapta ortaklaşa iş yapmasına teşvik etmektedir. Organizasyon, çocuk hakları ve katkısızlıklı bir ömür yürekin mukteza olan ortamların yaratılması konularında çalışmalar yapmaktadır. şanlı başarıya imza atan dü Türk Ata – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu yarıyıl Başkanlığını, Büyüklük Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Aracısızörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk katkısızlığı ve emrazı konularında global ortaklaşa iş içinde olmasını fakatçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların katkısızlıklı bir ömür sürdüklerini teşvik geçirmek ve çocuk katkısızlığının gelişmesine katkıda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının mütehassıslık, ilmî taharri ve terbiye alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve küresel çapta ortaklaşa iş yapmasına teşvik geçirmek yürekin çalışır. Organizasyon, çocuk katkısızlığı mevzularındaki ilmî gelişimleri ve çocuk emrazının tedavisi mevzularını kovuşturma paha. Bu bilgileri cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, katkısızlıklı bir ömür yürekin mukteza olan ortamların yaratılması konularında da çalışmalar yapmaktadır. Son devrin en önemli mevzularından mülteci çocuklar konusunu Büyüklük Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada makro alkış mecmuıştır. Sonuç olarak Organizasyon, çocukların katkısızlıklı ve adil bir ömür yürekin mukteza olan fiziksel, duygusal ve sosyal ortamların yaratılmasını teşvik paha ve bu konulara bağlı politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklaşa iş yapmasını ve çocuk katkısızlığı mevzularındaki son ilmî gelişimleri kovuşturma etmelerini teşvik paha. Cihan çapında çocukların katkısızlıklı ve adil bir ömür sürmelerini teşvik etmeyi fakatçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri düzlükındaki uzmanların ve mabeyinştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk katkısızlığı ve emrazı konularında bilgi paylaşmasını teşvik paha. Organizasyon, pediatri uzmanlarının çocuk katkısızlığı mevzularındaki son ilmî gelişimleri kovuşturma etmelerine ve bu bilgileri uygulamaya devirtürmelerine yardımcı olur.
IPA aynı zamanda çocuk katkısızlığı konularında global bir fikir birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk emrazının tedavisi mevzularındaki en yararlı uygulamaları belirler. Organizasyon, çocuk katkısızlığı konularında terbiye veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Organizasyon, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklaşa iş yaparak çocukların gelecekleri yürekin çalışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Büyüklük Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milletler seviyesinde gözmeler yaparak çocukların daha yararlı bir müstakbel içinde yaşamaları yürekin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve katkısızlıklı bir ömür yürekin mukteza olan ortamlar konularında çalışır. Organizasyon, çocukların katkısızlıklı olarak yaşayacakları fiziksel, duygusal ve sosyal ortamların yaratılmasını teşvik paha. Bu konulara bağlı politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında ortaklaşa iş yapmasına ve çocuk katkısızlığı mevzularındaki son ilmî gelişimleri kovuşturma etmelerine imkân teşhisyan bir kuruluştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://kahvehane.name.tr/ https://bilecikwebtasarimseo.name.tr/ https://betonfiyatlari.name.tr/ https://kargosubesi.name.tr/ https://plastikgeridonusum.name.tr/ Seo Fiyatları Heets Satın Al
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al